O blogu

O blogu

Cześć! Fajnie że jesteś! Witam Cię na mojej stronie! Mam na imię Celina. Od lat zafascynowana jestem zdrowym stylem życia, obejmującym zdrowe odżywianie i regularną aktywność fizyczną. Wierzę, że prawidłowa dieta w istotny sposób wpływa na nasze zdrowie, wygląd, wagę ale również na nasze samopoczucie, emocje i młodość.

Jesteś tym co jesz. Warto uświadomić sobie, że to co jemy i w jaki sposób przygotowujemy potrawy ma kolosalne znaczenie dla naszego zdrowia. Albo jest doskonalą odżywką i paliwem niezbędnym do życia albo przysłowiowym „gwoździem do trumny”. Obecnie półki sklepowe uginają się pod ciężarem żywności przetworzonej, nafaszerowanej chemią, cukrem, czasami antybiotykami i hormonami, nie wspominając już o żywności genetycznie przetworzonej. Dlatego w dzisiejszych czasach dobre odżywianie jest ważniejsze niż kiedykolwiek. Bo niewłaściwa dieta powoduje szereg chorób dietozależnych.

Chcę się z Wami podzielić moimi spostrzeżeniami i wiedzą na temat zdrowego odżywiania. Znajdziecie tu przepisy – zdrowe i smaczne oraz garść cennych porad co i jak wpływa na nasze zdrowie. Podpowiem Ci jakich produktów i składników unikać w diecie oraz jakich materiałów unikać w domu. Zrozumiesz jak być świadomym konsumentem. Taki mój mały patent na zdrowie! Zapraszam!